Drupal Commons (7.x-3.50) - en to sq translation catalogue (61 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Comments
sq: Komente

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Post
sq: Dërgimi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Location
sq: Vendodhja

en: Send
sq: Dërgo

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Users
sq: Përdorues

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: Show
sq: Shfaq

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Topics
sq: Argumentë

en: Topic
sq: Tema

en: Posts
sq: Dërgime

en: Log out
sq: Dalja

en: @user's picture
sq: Foto e @user

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: 1 guest | @count guests
sq[0]: 1 vizitor
sq[1]: @count vizitorë

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @drupal installation complete
sq: Instalimi i @drupal përfundoi

en: Installed %module module.
sq: U instalua moduli %module.

en: Rebuilding content access permissions
sq: Rikrijimi i të drejtave të hyrjes në materiale

en: Polls
sq: Sondazhe

en: log in
sq: identifikohu
