Drupal Commons (7.x-3.6) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn

en: Ignore
br: Dianaout

en: Logout
br: Digevreañ
