Drupal Commons (7.x-3.6) - en to el translation catalogue (108 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: File
el: Αρχείο

en: Login
el: Είσοδος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Feed
el: Ροή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Event
el: Συμβάν

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: action
el: Ενέργεια

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: Question
el: Ερώτηση

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Send private message
el: Αποστολή προσωπικού μηνύματος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Message text
el: Κείμενο μηνύματος

en: Media
el: Μέσα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Upcoming events
el: Γεγονότα

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Log in
el: Είσοδος

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Users
el: Χρήστες

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Messages
el: Μηνύματα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Topics
el: Θέματα

en: Topic
el: Θέμα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: author
el: συγγραφέας

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: People
el: Χρήστες

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Documents
el: Έγγραφα

en: flag
el: σημαία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: @user's picture
el: Εικόνα @user

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Mark as read
el: Σήμανση ως αναγνωσμένα.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Blocked user %name.
el: Ο χρήστης με όνομα %name αποκλείστηκε.

en: Notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: sorted by
el: ταξινομημένα ανά

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Polls
el: Ψηφοφορίες

en: Naked
el: Γυμνό

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
el: Εξετάστε τα παραπάνω μηνύματα πριν επισκεφτείτε <a href="@url">το νέο σας ιστοτόπο</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
el: <a href="@url">Επισκεφτείτε το νέο σας ιστοτόπο</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: You voted '@option'.
el: Ψηφίσατε '@option'.

en: Asc
el: Αύξ
