Drupal Commons (7.x-3.7) - en to et translation catalogue (112 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: File
et: Manus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Wiki
et: Viki

en: Node type
et: Postituse liik

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: action
et: toiming

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Post
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Site
et: Sait

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Location
et: Asukoht

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Media
et: Meedia

en: Address
et: Aadress

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Upcoming events
et: Tulevased sündmused

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Ignore
et: Eira

en: Log in
et: Sisene

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Users
et: Kasutajad

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Show
et: Näita

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Topics
et: Teemasid

en: Topic
et: Teema

en: Posts
et: Postitusi

en: author
et: autor

en: Notice
et: Teavitus

en: People
et: Kasutajad

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Document
et: Dokument

en: Apply
et: Rakenda

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Blocked user %name.
et: %name on blokeeritud.

en: Main Content
et: Sisu

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: sorted by
et: sorteeritud

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Polls
et: Küsitlused

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: All content
et: Kõik sisu

en: revision user
et: redaktsiooni kasutaja

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
et: Vaata sõnumid üle enne <a href="@url">uue saidi</a> külastamist.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
et: <a href="@url">Külasta oma uut veebisaiti</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: You are the group manager
et: Sina oled grupi haldur

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
