Drupal Commons (7.x-3.8) - en to be translation catalogue (88 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Comments
be: Каментары

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Feed
be: Жывільнік

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: action
be: дзеянне

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Post
be: Допіс

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Site
be: Сайт

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Comment
be: Каментар

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Media
be: Мультымедыя

en: Send
be: Адаслаць

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Logout
be: Выйсці

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Show
be: Паказаць

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Topics
be: Тэмы

en: Topic
be: Тэма

en: Posts
be: Допісы

en: Notice
be: Паведамленне

en: People
be: Карыстальнікі

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Apply
be: Ужыць

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Blocked user %name.
be: Заблакаваны карыстальнік: %name.

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: Polls
be: Галасаванні

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: log in
be: увайсці ў сістэму

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
be: Прагледзь паведамленні вышэй перад наведваннем <a href="@url">вашага новага сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
be: <a href="@url">Наведайце ваш новы сайт</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
