Drupal Commons (7.x-3.8) - en to ca translation catalogue (133 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Comments
ca: Comentaris

en: File
ca: Fitxer

en: Login
ca: Entrada

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Feed
ca: Canal

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: action
ca: acció

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Post
ca: Enviament

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Site
ca: Lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Send private message
ca: Envia un missatge privat

en: Comment
ca: Comentari

en: Location
ca: Localització

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Media
ca: Multimèdia

en: Address
ca: Adreça

en: Send
ca: Enviar

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Upcoming events
ca: Propers esdeveniments

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Ignore
ca: Ignora

en: Invitations
ca: Invitacions

en: Log in
ca: Entra

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Users
ca: Usuaris

en: Defaults
ca: Per defecte

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Logout
ca: Sortir

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Show
ca: Mostra

en: Messages
ca: Missatges

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Topics
ca: Temes

en: Topic
ca: Tema

en: View @user's profile.
ca: Mostra el perfil de @user.

en: Posts
ca: Articles

en: author
ca: autor

en: Notice
ca: Notificació

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: People
ca: Gent

en: Date created
ca: Data creada

en: Limit to
ca: Limita a

en: Apply
ca: Aplica

en: Join group
ca: Uneix-te al grup

en: Leave group
ca: Doneu-vos de baixa del grup

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Mark as read
ca: Marca com a llegit

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Person
ca: Persona

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Blocked user %name.
ca: Usuari %name bloquejat.

en: Answers
ca: Respostes

en: No comments
ca: Sense comentaris

en: Send Message
ca: Envia el missatge

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: sorted by
ca: ordenat per

en: Secondary
ca: Secundari

en: 1 message | @count messages
ca[0]: 1 missatge
ca[1]: @count missatges

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Search Terms
ca: Termes de cerca

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Polls
ca: Enquestes

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: All content
ca: Tot el contingut

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ca: Reviseu els missatges anteriors abans d'anar al <a href="@url">vostre nou lloc</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ca: <a href="@url">Aneu al vostre nou lloc</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Filter results
ca: Filtra els resultats

en: You are the group manager
ca: No ets l'administrador del grup

en: Master
ca: Mestre

en: Group membership
ca: Membres del grup

en: Privacy settings
ca: Paràmetres de privadesa

en: Active in this group
ca: Actiu en aquest grup

en: Most active groups
ca: Grups més actius

en: 1 invitation | @count invitations
ca[0]: 1 invitació
ca[1]: @count invitacions

en: !type created @interval ago in the !group group by !user
ca: !type creat fa @interval a !group per !user

en: !type created @interval ago by !user
ca: !type creat fa @interval per !user

en: Attach media
ca: Adjunta mèdia
