Drupal Commons (7.x-3.8) - en to eu translation catalogue (108 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Feed
eu: Jarioa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: action
eu: ekintza

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Post
eu: Argitalpena

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Site
eu: Gunea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Address
eu: Helbidea

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Group name
eu: Talde izena

en: Events
eu: Gertaerak

en: Upcoming events
eu: Datozen gertaerak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Invitations
eu: Gonbidapenak

en: Log in
eu: Sartu

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Logout
eu: Irten

en: Confirmation
eu: Berrespena

en: Show
eu: Erakutsi

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Topics
eu: Gaiak

en: Topic
eu: Gaia

en: Posts
eu: Bidalketak

en: author
eu: egilea

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Document
eu: Dokumentua

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: all content
eu: eduki guztiak

en: Apply
eu: Ezarri

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Blocked user %name.
eu: %name erabiltzailea blokeatuta.

en: Signup
eu: Sinatu

en: Send Message
eu: Bidali mezua

en: Attend
eu: Parte hartu

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: sorted by
eu: Ordenatu

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Search Terms
eu: Terminoak bilatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Polls
eu: Inkestak

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: log in
eu: hasi saioa

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
eu: <a href="@url">Zure webgune berria bisitatu</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Asc
eu: Goraka

en: Showing
eu: Bistaretzen

en: following
eu: jarraitzen

en: not following
eu: ez duzu jarraitzen
