Drupal Commons (7.x-3.8) - en to pl translation catalogue (152 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Comments
pl: Komentarze

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: File
pl: Plik

en: Login
pl: Zaloguj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Event
pl: Termin

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: action
pl: akcja

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Post
pl: Wpis

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Site
pl: Witryna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Send private message
pl: Wyślij prywatną wiadomość

en: Comment
pl: Komentarz

en: Location
pl: Położenie

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Address
pl: Adres

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Upcoming events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Invitations
pl: Zaproszenia

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Defaults
pl: Domyślne

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Show
pl: Pokaż

en: Messages
pl: Wiadomości

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Topics
pl: Tematy

en: Topic
pl: Temat

en: Posts
pl: Wpisy

en: author
pl: autor

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: People
pl: Ludzie

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Document
pl: Dokument

en: Documents
pl: Dokumenty

en: flag
pl: flaga

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Join group
pl: Dołącz do grupy

en: Leave group
pl: Opuść grupę

en: Group description
pl: Opis grupy

en: Ask a question
pl: Zadaj pytanie

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Mark as read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Person
pl: Osoba

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Blocked user %name.
pl: Zablokowano dostęp użytkownikowi %name.

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Signup
pl: Rejestracja

en: Main Content
pl: Główna treść

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Registration settings
pl: Ustawienia rejestracji

en: counter
pl: licznik

en: @type %title has been created.
pl: Wpis %title (@type) został dodany.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: sorted by
pl: posortowane wg

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Search Terms
pl: Szukane wyrażenia

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Polls
pl: Ankiety

en: Naked
pl: Nago

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: revision user
pl: autor wersji

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pl: <a href="@url">Przejdź do Twojej witryny</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en:  comments
pl:  komentarze

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: You voted '@option'.
pl: Zagłosowałeś na opcję '@option'.

en: Voting is closed.
pl: Głosowanie zostało zakończone.

en: Filter results
pl: Filtruj wyniki

en: Administer group
pl: Zarządzaj grupą

en: Group roles and permissions
pl: Uprawnienia i role grupy

en: Group visibility
pl: Widoczność grupy

en: You are the group manager
pl: Zarządzasz tą grupą

en: Asc
pl: Rosnąco

en: This is the text of all messages of this type.
pl: To jest treść wszystkich wiadomości tego typu.

en: Missing flag
pl: Brakująca flaga

en: Master
pl: Główny

en: Request message
pl: Komunikat żądania

en: Group membership
pl: Członkostwo grupy

en: Wikis
pl: Wiki

en: Create a group
pl: Utwórz grupę

en: Registration type
pl: Typ rejestracji

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd

en: Default Footer
pl: Domyślna stopka

en: Related question
pl: Powiązane pytanie

en: Add a new answer
pl: Dodaj nową odpowiedź

en: PHP Max Execution Time
pl: Maksymalny czas wykonywania PHP
