Drupal Commons (7.x-3.8) - en to sk translation catalogue (122 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Comments
sk: Komentáre

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: File
sk: Súbor

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Post
sk: Príspevok

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Site
sk: Stránka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Send private message
sk: Odoslať súkromnú správu

en: Comment
sk: Komentár

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Message text
sk: Text správy

en: Media
sk: Médiá

en: Address
sk: Adresa

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Events
sk: Udalosti

en: Upcoming events
sk: Budúce udalosti

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Invitations
sk: Pozvánky

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Users
sk: Používatelia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Show
sk: Zobraziť

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Topics
sk: Témy

en: Topic
sk: Téma

en: View @user's profile.
sk: Zobraziť profil používateľa @user.

en: Posts
sk: Príspevky

en: author
sk: autor

en: Notice
sk: Oznam

en: People
sk: Používatelia

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Apply
sk: Použiť

en: Join group
sk: Vstúpiť do skupiny

en: Leave group
sk: Opustiť skupinu

en: Group description
sk: Popis skupiny

en: Ask a question
sk: Spýtať sa otázku

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Mark as read
sk: Označiť ako prečítané

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Blocked user %name.
sk: Zablokovaný používateľ: %name.

en: Answers
sk: Odpovede

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: No comments
sk: Žiadne komentáre

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Attendees
sk: Účastníci

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Search Terms
sk: Hľadať termíny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Polls
sk: Ankety

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sk: Skontrolujte správu zobrazenú vyššie pred navštívením <a href="@url">vašej novej stránky</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sk: <a href="@url">Navštívte svoju novú stránku</a>.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Limited to
sk: Obmedzené na
