Drupal Commons (7.x-3.9) - en to gl translation catalogue (112 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Documentation
gl: Documentación

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Feed
gl: Orixe

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: action
gl: acción

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Post
gl: Entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Site
gl: Sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Send private message
gl: Enviar unha mensaxe privada

en: Comment
gl: Comentario

en: Location
gl: Localización

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Media
gl: Medios

en: Address
gl: Enderezo

en: Send
gl: Enviar

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Events
gl: Eventos

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Users
gl: Usuarios

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Logout
gl: Saír

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Show
gl: Amosar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Topics
gl: Temas

en: Topic
gl: Tema

en: Posts
gl: Entradas

en: author
gl: autor

en: People
gl: Persoas

en: Date created
gl: Data de creación

en: Documents
gl: Documentos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Join group
gl: Unirse ao grupo

en: Leave group
gl: Abandonar o grupo

en: Group description
gl: Descrición do grupo.

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Mark as read
gl: Marcar coma lida

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Blocked user %name.
gl: Usuario %name bloqueado.

en: No comments
gl: Non hai comentarios

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: sorted by
gl: ordeado por

en: Secondary
gl: Secundario

en: Post date
gl: Data de envio

en: Search Terms
gl: Termos de Búsqueda

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Polls
gl: Enquisas

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
gl: Ocorreu un erro irrecuperable. Probablemente o arquivo subido superou o tamaño máximo de arquivo (@size) que este servidor soporta.

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: log in
gl: inicio de sesión

en: revision user
gl: usuario revisor

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
gl: Revise as mensaxes anteriores antes de visitar <a href="@url">o seu novo sitio</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
gl: <a href="@url">Visite o seu novo sitio</a>.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
gl: Houbo un erro irrecuperable. O uso deste formulario caducou. Probe a recargar a páxina e reenviala.

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
