Commons Documents (7.x-3.3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: more
fa: بیشتر

en: File
fa: فایل

en: Reset
fa: بازنشانی

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
