Commons Documents (7.x-3.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: more
gu: વધુ

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
