Composed Field (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Block
ne: ब्लक

en: Table
ne: तालिका

en: Hidden
ne: लुकेको

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
