Composed Field (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Block
az: Blok

en: Inline
az: Xətdə

en: Fields
az: Sahələr

en: Table
az: Cədvəl

en: List type
az: Siyahı növü

en: Hidden
az: Gizli

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Style
az: Stil

en: Tabs
az: Tablar

en: Select
az: Seçin

en: Text area
az: Mətn sahəsi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Radios
az: Radiolar

en: Text format
az: Mətn formatı

en: The default value for this field, used when creating new content.
az: Yeni məzmun yaratarkən istifadə edilən bu sahə üçün standart dəyər.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
