Composed Field (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
