Composed Field (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Password
nl: Wachtwoord

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Block
nl: Blok

en: Fields
nl: Velden

en: Table
nl: Tabel

en: List type
nl: Lijsttype

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Style
nl: Stijl

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Select
nl: Selecteren

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Vertical tabs
nl: Verticale tabs

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Dialog
nl: Dialoog

en: The default value for this field, used when creating new content.
nl: De beginwaarde voor dit veld bij het aanmaken van nieuwe inhoud.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde. Het label is de weer te geven waarde en de invoerwaarde in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een tekenreeks bevat, zal deze gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Unformatted list
nl: Onopgemaakte lijst

en: HTML list
nl: HTML-lijst
