Command Post (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Development
az: Develop

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Update
az: Yeniləmə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: node
az: material

en: String
az: Mətn

en: Integer
az: Tam

en: Key
az: Açar

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Boolean
az: Məntiq
