Command Post (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Development
he: פיתוח

en: Group
he: קבוצה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Version
he: גירסה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Response
he: תשובה

en: Name
he: שם

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Update
he: עדכון

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Node
he: פריט תוכן

en: Data type
he: סוג נתונים

en: All
he: הכל

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: node
he: פריט תוכן

en: String
he: מחרוזת

en: Integer
he: שלם

en: Key
he: מפתח

en: Notice
he: הודעה

en: Ok
he: בסדר

en: Float
he: צף

en: Site status
he: מצב האתר

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Boolean
he: בוליאני

en: Site logo
he: לוגו
