Command Post (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Node
hy: Նոդ

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: String
hy: Տող

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Float
hy: Լողացող

en: Boolean
hy: Բուլյան
