Command Post (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Group
lt: Grupė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: node
lt: mazgas

en: String
lt: Eilutė

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Key
lt: Raktas

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Float
lt: Kintantis

en: Site status
lt: Svetainės būsena

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Fail
lt: Nepavyko

en: Boolean
lt: Loginis
