Command Post (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Group
ro: Grup

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Version
ro: Versiune

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Node ID
ro: ID Nod

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Update
ro: Actualizare

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Node
ro: Nod

en: Data type
ro: Tip de date

en: All
ro: Toate

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Last update
ro: Ultima actualizare

en: node
ro: nod

en: String
ro: Șir text

en: Integer
ro: Număr întreg

en: Key
ro: Cheie

en: Notice
ro: Notificare

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: Site status
ro: Starea sitului

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Fail
ro: Eşuat

en: Site logo
ro: Logo sit
