Conditional message (7.x-1.0-alpha5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Paths
de: Pfade

en: Conditions
de: Bedingungen

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Font color
de: Schriftfarbe

en: User roles
de: Benutzerrollen

en: Message display
de: Meldungsanzeige
