Conditional message (7.x-1.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Message
ru: Сообщение

en: Text
ru: Текст

en: Paths
ru: Пути

en: Conditions
ru: Условия

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Font color
ru: Цвет шрифта

en: User roles
ru: Роли пользователя
