Conference Suite (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (62 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: settings
az: parametrlər

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Area
az: Sahə

en: Module
az: Modul

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Your name
az: Adınız

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Current
az: Hazırkı

en: Owner
az: Sahib

en: Day
az: Gün

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Argument
az: Arqument

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Entity
az: Entiti

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Session
az: Sessiya

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Context
az: Kontekst

en: and
az: və

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Create @name
az: @name yaradın

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: No link
az: Link yoxdur

en: Your email address
az: Sizin e-poçt ünvanınız

en: Min
az: Minimum

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
