Conference Suite (7.x-4.1) - en to he translation catalogue (96 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Email notifications
he: הודעות דוא"ל

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Enabled
he: מופעל

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Schedule
he: תיזמון

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Area
he: איזור

en: Module
he: מודול

en: Recipients
he: נמענים

en: Your name
he: שם

en: Time zone
he: איזור זמן

en: %time ago
he: לפני %time

en: Price
he: מחיר

en: Current
he: נוכחי

en: Send
he: שלח

en: Owner
he: בעלים

en: Day
he: יום

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Note
he: הערות

en: Argument
he: ארגומנט

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: Withdraw
he: משיכה

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Entity
he: יישות

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Session
he: תהליך

en: Max
he: מקסימום

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: is
he: הוא

en: From name
he: שם השולח

en: Administrator
he: מנהל

en: Context
he: הקשר

en: Go back
he: חזרה

en: and
he: וגם

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Create @name
he: יצירת @name

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: User account
he: חשבון משתמש

en: No link
he: אין קישור

en: Sessions
he: מושבים

en: Create snapshot
he: יצירת תמונת מצב

en: Scheduling
he: תזמון

en: No notifications
he: ללא התראות

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Dashboard settings
he: הגדרות לוח הבקרה

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: withdraw
he: משיכה

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Min
he: מינימלי

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Booking Type
he: סוג הזמנה

en: %time hence
he: %time לכן

en: The human-readable name of this booking type.
he: השם הקריא של הזמנת סוג זה.

en: A unique machine-readable name for this booking type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי הניתן לקריאה לסוג הזמנה זו. השם חייב להכיל רק אותיות קטנות באנגלית, מספרים וקווים תחתיים.

en: Administer booking types
he: ניהול סוג הזמנה

en: Administer bookings
he: ניהול הזמנות

en: Create bookings
he: צור הזמנות
