Conference Suite (7.x-4.1) - en to pl translation catalogue (113 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Enabled
pl: Włączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Miscellaneous settings
pl: Różne ustawienia

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: settings
pl: ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Section
pl: Sekcja

en: Total
pl: Razem

en: Submission guidelines
pl: Zasady publikacji

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Area
pl: Obszar

en: Module
pl: Moduł

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: %time ago
pl: %time temu

en: Price
pl: Cena

en: Current
pl: Bieżący

en: Send
pl: Wyślij

en: Owner
pl: Właściciel

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: Day
pl: Dzień

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Note
pl: Notatka

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Operation
pl: Czynność

en: You
pl: Ty

en: Withdraw
pl: Wycofaj

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Entity
pl: Encja

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Final
pl: Końcowy

en: Session
pl: Sesja

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Basic information
pl: Informacje podstawowe

en: go back
pl: wstecz

en: is
pl: to

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: Context
pl: Kontekst

en: deleted
pl: usunięte

en: Go back
pl: Wróć

en: and
pl: i

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: @type %title has been deleted.
pl: Usunięto wpis %title (@type).

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Registration status
pl: Status rejestracji

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Create snapshot
pl: Utwórz zrzut

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Query string
pl: Ciąg zapytania

en: No notifications
pl: Bez powiadamiania

en: Your email address
pl: Twój adres email

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Dashboard settings
pl: Ustawienia kokpitu

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: withdraw
pl: wycofanie

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Min
pl: Minimum

en: Booking
pl: Rezerwacja

en: Buffer
pl: Bufor

en: Save preferences
pl: Zapisz preferencje

en: Footer text
pl: Tekst stopki

en: schedule
pl: harmonogram

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Delete date type
pl: Usuń typ daty

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Booking Type
pl: Typ rezerwacji

en: %time hence
pl: %time od

en: Commerce order
pl: Zamówienie Commerce

en: View and display
pl: Zobacz i wyświetl

en: %title could not be added to your cart.
pl: Nie można było dodać %title do twojego koszyka.

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: A unique machine-readable name for this booking type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa dla tego typu rezerwacji. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i znaki podkreślenia.

en: Administer booking types
pl: Administracja typami rezerwacji

en: Administer bookings
pl: Administracja rezerwacjami

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd

en: No payment required
pl: Płatność nie jest wymagana
