Conference Suite (7.x-4.2) - en to gu translation catalogue (41 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Send
gu: મોકલો

en: Day
gu: દિવસ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: is
gu: છે

en: and
gu: અને

en: No link
gu: કડી નથી
