Conference Suite (7.x-4.4) - en to ne translation catalogue (47 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Day
ne: दिन

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: is
ne: छ

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: and
ne: र

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
