Conference Suite (7.x-4.5) - en to hy translation catalogue (47 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Area
hy: Տարածք

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Day
hy: Օր

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Session
hy: Սեսիա

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
