Conference Suite (7.x-4.5) - en to sk translation catalogue (92 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Enabled
sk: Povolené

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: settings
sk: nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Schedule
sk: Plán

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Area
sk: Oblasť

en: Module
sk: Modul

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: %time ago
sk: pred %time

en: Price
sk: Cena

en: Current
sk: Aktuálny

en: Send
sk: Odoslať

en: Owner
sk: Vlastník

en: Getting started
sk: Pokyny pre začiatočníkov

en: Day
sk: Deň

en: Table view
sk: Tabuľkové zobrazenie

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Note
sk: Poznámka

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Operation
sk: Operácia

en: You
sk: Vy

en: Withdraw
sk: Odobrať

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Entity
sk: Entita

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Basic information
sk: Základné informácie

en: is
sk: je

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Context
sk: Kontext

en: deleted
sk: odstranená

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: and
sk: a

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: User account
sk: Používateľský účet

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: No notifications
sk: Žiadne oznámenia

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: withdraw
sk: odobrať

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Min
sk: Minimálne

en: Booking
sk: Rezervácia

en: schedule
sk: plán

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Delete date type
sk: Odstrániť typ dátumu

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Empty cart
sk: Vyprázdniť košík

en: Delete booking
sk: Odstrániť rezerváciu
