Conference Suite (7.x-4.4) - en to gl translation catalogue (87 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Enabled
gl: Activado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: settings
gl: opcións

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Schedule
gl: Programación

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Section
gl: Sección

en: Submission guidelines
gl: Instrucións de envío

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Area
gl: Área

en: Module
gl: Módulo

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Your name
gl: O seu nome

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: %time ago
gl: hai %time

en: login
gl: iniciar sesión

en: Price
gl: Prezo

en: Current
gl: Actual

en: Send
gl: Enviar

en: Owner
gl: Propietario

en: Day
gl: Día

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Argument
gl: Argumento

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Operation
gl: Operación

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Entity
gl: Entidade

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Session
gl: Sesión

en: Date created
gl: Data de creación

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: is
gl: é

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Administrator
gl: Administrador

en: Context
gl: Contexto

en: deleted
gl: borrado

en: Go back
gl: Voltar

en: are
gl: son

en: and
gl: e

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Create @name
gl: Crear @name

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: Presentation
gl: Presentación

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.

en: User account
gl: Conta de usuario

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Scheduling
gl: Planificación

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: schedule
gl: tarefa programada

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Delete date type
gl: Eliminar tipo de data

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
