Config Pages (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Clear
sv: Rensa

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Global
sv: Globalt

en: Context
sv: Sammanhang

en: Any
sv: Alla

en: View mode
sv: Visningsläge
