Config Pages (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Administration
nl: Beheer

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Normal
nl: Normaal

en: Clear
nl: Wissen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Global
nl: Algemeen

en: Any
nl: Elke

en: Configuration saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: View mode
nl: Weergavemodus

[ctx: Config Pages]
en: Full content
nl: Volledige inhoud

[ctx: Config Pages]
en: Config Pages: Content
nl: Instellingspagina's: Inhoud

[ctx: Config Pages]
en: Config Pages
nl: Instellingspagina's
