Config Pages (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Context
te: సందర్భం

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
