Config Pages (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Normal
ar: طبيعي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Clear
ar: مسح

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Global
ar: عالمي

en: Context
ar: السياق

en: Any
ar: أي من

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
