Config Pages (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Configuration
ro: Configurație

en: Clear
ro: Elimină

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Any
ro: Orice

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
