Config Pages (7.x-1.9) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Clear
tr: Temizle

en: This action can not be undone.
tr: Bu eylem geri alınamaz.

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Global
tr: Genel

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: The content of the referenced node.
tr: Kaynak gösterilen düğümün içeriği.

en: Any
tr: Herhangi

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: View mode
tr: Görünüm kipi
