Config Pages (7.x-1.9) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Hostname
az: Host adı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Global
az: Qlobal

en: Context
az: Kontekst

en: Full content
az: Tam məzmun
