Configuration Management (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Field
ca: Camp

en: View
ca: Mostra

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Menu
ca: Menú

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Roles
ca: Rols

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Fields
ca: Camps

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Permissions
ca: Permisos

en: Migrate
ca: Migració

en: Menus
ca: Menús

en: Permission
ca: Permís

en: file system
ca: sistema de fitxers

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Text format
ca: Format del text

en: Text formats
ca: Formats de text

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
ca: El directori %directory no existeix i no s'ha pogut crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
ca: El directori %directory existeix però no s'hi pot escriure i no s'ha pogut fer que s'hi escrigui.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Configuration files
ca: Fitxers de configuració

en: View differences
ca: Veure diferències
