Configuration Management (7.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: file system
ur: فائل کا نظام

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔

en: Text format
ur: متن کی آرائش
