Configuration Management (7.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Roles
ne: भूमिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Menus
ne: मेनु

en: Permission
ne: अनुमति

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।
