Configuration Management (7.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Variable
az: Dəyişən

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Menu
az: Menyu

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Roles
az: Rollar

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Fields
az: Sahələr

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Permissions
az: İcazələr

en: Migrate
az: Mirasiya

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Menus
az: Menyular

en: Permission
az: İcazə

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Text formats
az: Mətn formatları

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
