Constant Contact (7.x-3.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Text
fa: متن

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Signup
fa: عضویت

en: Sort By
fa: مرتب کردن بر اساس
