Constant Contact (7.x-3.0-beta3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Password
id: Sandi

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Text
id: Teks

en: Mail
id: Email

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Columns
id: Kolom
