Constant Contact (7.x-3.4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Mail
he: מייל

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Columns
he: עמודות

en: Signup
he: הרשם
