Constant Contact (7.x-3.6) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Setup
hu: Beállítás

en: View
hu: Megtekintés

en: Text
hu: Szöveg

en: Mail
hu: Levél

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Signup
hu: Jelentkezés

en: Add a new contact list
hu: Új kapcsolat hozzáadása

en: List Name
hu: Lista neve

en: Change settings
hu: Beállítások módosítása

en: Sort By
hu: Rendezés

en: Contact list
hu: Kapcsolat lista

en: Download File
hu: Fájl letöltése
