Constant Contact (7.x-3.6) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Mail
ro: E-mail

en: Continue
ro: Continuare

en: Email
ro: email

en: Sort Order
ro: Ordine de sortare

en: Columns
ro: Coloane
