Contact Centre (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Message
ne: सन्देश

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
