Contact Centre (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: Message
te: సందేశం

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Action type
te: చర్య కరం
