Contact Centre (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: view
ml: കാണുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
